SYGIC GPS Navigácia

SGPS

SYGIC DOŽIVOTNÁ LICENCIA s DOŽIVOTNŽIVOTNÝMI AKTUALIZÁCIAMI MÁP ZADARMO, EURÓPA, SK VERZIA

Navigácia disponuje kvalitnými 3D mapami, ktoré sú uložené priamo v multimediálnom zariadení, takže pre navigáciu nie je potrebné internetové pripojenie. Pravidelné mapové a aplikačné aktualizácie sú bez dodatočných poplatkov.

Viac detailov

24,90 € s DPH

20,75 € bez DPH

SYGIC DOŽIVOTNÁ LICENCIA s DOŽIVOTNŽIVOTNÝMI AKTUALIZÁCIAMI MÁP ZADARMO, EURÓPA, SK VERZIA

Pripojte sa k viac ako 200 miliónom spokojných užívateľov navigácie Sygic
Šoférovanie so Sygic je jednoduché a bezpečné, navyše vám vďaka mnohým inovatívnym funkciám aplikácia šetrí čas aj peniaze. Navigácia disponuje kvalitnými 3D mapami, ktoré sú uložené priamo v multimediálnom zariadení, takže pre navigáciu nie je potrebné internetové pripojenie. Pravidelné mapové a aplikačné aktualizácie sú bez dodatočných poplatkov.
Sygic vás spoľahlivo dovedie do cieľa aj bez internetového pripojenia, ale to ani zďaleka nie je všetko. So Sygic obídete premávku, nájdete parkovacie miesto, budete mať informácie o cenách na čerpacích staniciach a vyhnete sa pokutám za prekročenie povolenej rýchlosti.

Funkcie navigácie:

  • Offline mapy s doživotnými aktualizáciami - S najnovšími mapami uloženými v multimediálnom zariadení sa nemusíte báť, že stratíte signál a navigácia sa preruší. Mapy sú bezplatne aktualizované niekoľkokrát ročne, aby ste mali vždy aktuálne mapy s najnovšími údajmi o cestnej sieti. Rýchly a spoľahlivý výpočet trasy vďaka offline mapám. Navigácia bez potreby mobilného internetu.
  • Hlasová navigácia - nechajte sa navigovať presnými hlasovými inštrukciami, aby ste sa mohli plne sústrediť na cestu. Nasledujte detailné navigačné pokyny a do vášho cieľa sa dostanete pohodlne a bezpečne. Hlasová navigácia poskytuje jasné inštrukcie o zmene smeru a vzdialenosti do najbližšieho manévru.
  • Rýchlostné upozornenia - Sygic meria vašu aktuálnu rýchlosť, takže keď prekročíte maximálnu povolenú rýchlosť, ihneď dostanete upozornenie. Navigácia vás tiež upozorní na blížiacu sa zmenu maximálnej povolenej rýchlosti.
  • Head-up Display - šoférujte v noci bezpečnejšie. Head-up Display premieta špeciálne optimalizované navigačné inštrukcie priamo na čelné sklo auta, aby ste počas šoférovania nemuseli spúšťať oči z vozovky. Všetky potrebné inštrukcie sa premietajú priamo do vášho zorného poľa, takže sa budete môcť lepšie sústrediť na cestu - funkcia pri požití mobilného telefónu
  • DASHCAM
Sygic je vhodný pre multimediálne zariadenia kompatibilné s OS Android, 4.0.4 a vyššie a taktiež s IOS Apple.Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop